Tor agility

Zapraszamy wszystkich właścicieli psów lubiących aktywnie spędzać czas ze swoim pupilem na tor przeszkód agility. To świetna forma relaksu zarówno dla czworonoga jak i jego opiekuna. Trenować mogą psy niezależnie od rasy i wieku. Agility oznacza zwinność, zręczność, szybkość. Może właśnie tu, Ty i Twój pupil odkryjecie swoją sportową pasję.

Rehabilitacja zwierząt

Rehabilitacja jest uzupełnieniem leczenia farmakologicznego lub operacyjnego. To bardzo ważny etap pozwalający na szybszy powrót do zdrowia i osiągnięcie fizycznej sprawności. Zabiegom fizjoterapii poddawane są zwierzęta, które przeszły operacje lub doznały urazu ortopedycznego lub neurologicznego.

Doradztwo

Dysponując fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem możemy służyć Państwu pomocą w wyborze rasy i odpowiedniego szczenięcia z miotu. Organizacje kynologiczne rejestrują obecnie ponad 500 ras. Każda z nich stworzona została do określonych celów, a więc przedstawiciele poszczególnych ras różnią się wielkością, cechami charakteru, temperamentem. Uwzględniając indywidualne oczekiwania przyszłych właścicieli oraz prowadzony przez nich tryb życia, staramy się doradzić w kwestii wyboru rasy a po nabyciu szczenięcia udzielamy porad jak go wychować na „idealnego psa-towarzysza”.

Hotel

Oferujemy profesjonalną opiekę nad psami na czas wyjazdu ich właścicieli. Nasz hotel świadczy usługi przez cały rok. Nasi podopieczni otrzymują od nas w pakiecie dużą dawkę ruchu i dobrej zabawy oraz moc należnej im czułości. Staramy się zaspakajać indywidualne potrzeby naszych klientów, tak aby psy czuły się u nas komfortowo. Chcemy by to miejsce stało się dla nich drugim domem, do którego chętnie wracają.

Tresura

Zajmujemy się szkoleniem psów metodą pozytywną. Nie ma tu miejsca na agresję, zadawanie bólu, zastraszanie jak w metodzie klasycznej. Wykorzystując technikę pozytywnego uczenia tworzymy z psem wspaniałe relacje, nawiązujemy z nim głęboką nić porozumienia. Szkolenie pozytywne sprzyja budowaniu wzajemnego zaufania, a właściciel staje się dla swego podopiecznego autorytetem. A autorytet to nie argument siły, ale siła argumentu.

Zoopsychologia

Ta oferta skierowana jest do właścicieli zwierząt, którzy borykają się z różnymi problemami związanymi z ich zachowaniem, takim jak ciągnięcie na smyczy, nadmierna szczekliwość, lęk separacyjny, agresja i wiele innych. Zoopsycholog jest tą osobą, która niweluje lub w znacznym stopniu ogranicza te zachowania wpływając na polepszenie relacji człowiek-zwierzę towarzyszące.