Animallandia.pl Tresura zwierząt Inowrocław

Tresura

Zajmujemy się szkoleniem psów metodą pozytywną. Nie ma tu miejsca na agresję, zadawanie bólu, zastraszanie jak w metodzie klasycznej. Wykorzystując technikę pozytywnego uczenia tworzymy z psem wspaniałe relacje, nawiązujemy z nim głęboką nić porozumienia. Szkolenie pozytywne sprzyja budowaniu wzajemnego zaufania, a właściciel staje się dla swego podopiecznego autorytetem. A autorytet to nie argument siły, ale siła argumentu.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie PT – pies towarzyszący. Ten kurs z zakresu podstawowego posłuszeństwa obejmuje naukę podstawowych komend, takich jak: siad, waruj, chodzenie na smyczy, zostawanie, przywołanie, aport, itp. W trakcie kursu staramy się rozwiązywać pojawiające się ewentualne problemy z zachowaniem psa. Na szkolenie przyjmujemy wszystkie psy, niezależnie od wieku i rasy, te „wielorasowe” również. Psy dobierane są w grupach pod względem wieku, wielkości i temperamentu.

Psie przedszkole

Ta oferta skierowana jest do właścicieli szczeniąt w wieku 2- 6 miesięcy. Oprócz nauki podstawowych komend, kładziemy głównie nacisk na socjalizację. Prawidłowa socjalizacja wpływa na zachowanie dorosłego psa i uniknięcie tym samym wielu problemów. Na tych warsztatach właściciele psów otrzymują wiedzę na temat zachowań psów, odczytywania mowy ciała, nauki czystości, itp. Dzięki tym zajęciom mamy możliwość niwelowania pojawiających się pierwszych problemów związanych np. z lękliwym lub agresywnym zachowaniem. Szczenięta natomiast uczą się pozytywnych relacji z innymi psami, ludźmi, oraz dobrego zachowania w różnych sytuacjach, tak by w przyszłości nie były uciążliwe dla otoczenia.

CENNIK

Zarówno szkolenie PT, jak i warsztaty z w zakresie Psiego Przedszkola obejmują 12 zajęć.

Zajęcia odbywają się na terenie Inowrocławia, średnio dwa razy w tygodniu.

Koszt całego szkolenia wynosi 480,00 zł (godzina 40,00 zł).

Możliwość płatności w 2 ratach, po 240,00 zł.

Przy wpłacie jednorazowej, koszt wynosi: 450,00 zł (1 godzina gratis).

Możliwość wykupienia pojedynczych godzin. Koszt 50,00 zł.

Na życzenie możemy dojechać do klienta poza Inowrocław. Doliczony wówczas zostaje koszt dojazdów: 0,60 zł/km.