Animallandia.pl Hotel dla zwierząt Inowrocław

Hotel

Oferujemy profesjonalną opiekę nad psami na czas wyjazdu ich właścicieli. Nasz hotel świadczy usługi przez cały rok. Nasi podopieczni otrzymują od nas w pakiecie dużą dawkę ruchu i dobrej zabawy oraz moc należnej im czułości. Staramy się zaspakajać indywidualne potrzeby naszych klientów, tak aby psy czuły się u nas komfortowo. Chcemy by to miejsce stało się dla nich drugim domem, do którego chętnie wracają.

Na naszych czworonogich gości czekają indywidualne pokoje mieszczące się w ogrzewanym budynku. Każdy pokój ma osobne wejście i indywidualny wybieg. Podczas ładnej pogody pies ma możliwość swobodnego wyjścia na swój wybieg. Ponadto do dyspozycji są dwa duże wybiegi, na których organizowane są kilka razy dziennie wspólne zabawy psów, dobranych pod względem temperamentu i wielkości. Na większym wybiegu dodatkowo umieszczony jest tor agility dla psów aktywnych.

Czworonogi podczas tych zabaw są zawsze pod stałym nadzorem wykwalifikowanego personelu. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest dla nas podstawowym priorytetem. Pragniemy by powierzone pod naszą opiekę Państwa psy czuły się u nas komfortowo. Pragniemy im zapewnić domową atmosferę.

Staramy się organizować psom zajęcia ruchowe, umysłowe, socjalizacyjne, przeplatając je z czasem na jedzenie, sen i relaks tak, aby rozłąka z opiekunem była jak najmniejszym stresem. Z doświadczenia wiemy, że większość psów chętnie do nas wraca. Świadczą o tym radość wymalowana na psich pyskach oraz pozytywne reakcje samych właścicieli.

 

DODATKOWE INFORMACJE:

 

Spotkanie zapoznawcze

Przed pierwszym pobytem psa zachęcamy właścicieli do spotkania, dzięki któremu pies ma możliwość zapoznania się z nowym terenem i opiekunami naszej placówki. Daje to również możliwość omówienia Państwa oczekiwań, przyzwyczajeń psa, dostarczenia informacji odnośnie jego zachowań, żywienia itp. Taka wizyta wpływa na szybszą aklimatyzację podczas planowanego pobytu.

Karta Gościa

W karcie gościa zawarte są dane właściciela i psa oraz informacje dotyczące zwierzęcia takie jak: sposób żywienia, ulubione zabawy, informacje o ewentualnych chorobach, jakie przyjmuje leki itp.

Karta Stałego Klienta

Dla stałych klientów przewidujemy program lojalnościowy. Każda doba, którą pies u nas spędza jest odnotowywana w karcie. Po każdych spędzonych 10 dobach, 11. jest gratis.

Co należy wziąć przywożąc zwierzaka do Hotelu?

– książeczkę zdrowia z aktualnym zaświadczeniem o szczepieniu przeciwko wściekliźnie,

należy także zabezpieczyć zwierzę przed pasożytami wewnętrznymi i zewnętrznymi

– karmę, którą pies je na co dzień – to zredukuje ryzyko kłopotów żołądkowych związanych ze zmianą pożywienia, zwłaszcza w przypadku psów z alergiami pokarmowymi. Oczywiście istnieje możliwość gotowania posiłków, jeśli pies nie je suchej karmy. Koszt żywienia naszą karmą waha się od 5 – 10 zł w zależności od wielkości psa.

– legowisko, kocyk na którym piesek śpi, ulubione zabawki, smakołyki, gryzaki, miski obroża, smycz

– leki, suplementy diety, które aktualnie pies przyjmuje – będziemy je podawać zgodnie z podanymi przez Państwa zaleceniami wpisanymi we wspomnianej Karcie Gościa.

 

WAŻNE!

W trosce o bezpieczeństwo zarówno przebywających u nas psów jak i personelu zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia psów wykazujących się zachowaniami agresywnymi.

 

CENNIK

 

Doba hotelowa – 30,00 zł

Każda kolejna rozpoczęta doba do 8 h – 15,00 zł

                                        powyżej  8 h – 30,00 zł

Psa po uprzednim umówieniu można przywieźć o każdej porze dnia i od tej godziny liczona zostaje doba.

Istnieje możliwość przywiezienia i odwiezienia psa naszym transportem.

Koszt: 0,60 zł/km.