Animallandia.pl Tor Agility Inowrocław

Tor agility

Zapraszamy wszystkich właścicieli psów lubiących aktywnie spędzać czas ze swoim pupilem na tor przeszkód agility. To świetna forma relaksu zarówno dla czworonoga jak i jego opiekuna. Trenować mogą psy niezależnie od rasy i wieku. Agility oznacza zwinność, zręczność, szybkość. Może właśnie tu, Ty i Twój pupil odkryjecie swoją sportową pasję.

Animallandia.pl Rehabilitacja zwierząt Inowrocław

Rehabilitacja zwierząt

Rehabilitacja jest uzupełnieniem leczenia farmakologicznego lub operacyjnego. To bardzo ważny etap pozwalający na szybszy powrót do zdrowia i osiągnięcie fizycznej sprawności. Zabiegom fizjoterapii poddawane są zwierzęta, które przeszły operacje lub doznały urazu ortopedycznego lub neurologicznego.

Animallandia.pl Doradztwo Inowrocław

Doradztwo

Dysponując fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem możemy służyć Państwu pomocą w wyborze rasy i odpowiedniego szczenięcia z miotu. Organizacje kynologiczne rejestrują obecnie ponad 500 ras. Każda z nich stworzona została do określonych celów, a więc przedstawiciele poszczególnych ras różnią się wielkością, cechami charakteru, temperamentem. Uwzględniając indywidualne oczekiwania przyszłych właścicieli oraz prowadzony przez nich tryb życia, staramy się doradzić w kwestii wyboru rasy a po nabyciu szczenięcia udzielamy porad jak go […]